Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr FI019886

  • Obiekt
  • Wierzchucino
  • 2 400 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Obiekt
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
2 400 000 zł   3 738 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
pucki
Gmina:
Krokowa
Miejscowość:
Wierzchucino
Ulica:
xxx
Powierzchnia całkowita:
642.0 m2
Powiedzchnia działki:
3810.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
1
Rok budowy:
2006 r.
Typ budynku:
Obiekt komercyjny
Stan techniczny:
Bardzo dobry
Nr licencji:
852

Opis oferty

Piękny obiekt o wysokim standardzie położony w Wierzchucinie – 3 km do morza !


Opis obiektu:


BUDYNEK   całoroczny o powierzchni 642 m2 posadowiony na działce o powierzchni 3810 m2, teren wokół zagospodarowany (grill, palenisko na ognisko, plac zabaw dla dzieci) – teren ogrodzony.

Rok budowy 2006, biały pustak, ocieplony stryropianem 12 cm., dach kopertowy  blachodachówka.


Parter: powierzchnia 310 m2, recepcja, 10 pokoi z łazienkami. Pokoje od 20 do 30 m2 wyposażone w 2 do 6 łóżek. Łącznie 36 miejsc noclegowych.


I piętro: łączna powierzchnia 330 m2.  w tym sala taneczno-konsumpcyjna powierzchnia 250 m2, skosy, wysokość do 4,5 m, zaplecze gospodarcze i kuchnia 80 m2.Dodatkowe informacje:

 

Obiekt przeznaczony na imprezy okolicznościowe do 150 osób. Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowych osób w sąsiednich gospodarstwach agroturystycznych.

Obiekt sprzedawany jest z całym wyposażeniem w cenie.

Ogrzewanie obiektu i podgrzewanie wody -  nowy piec na ekogroszek. Podłogi w całym obiekcie podgrzewanie + grzejniki panelowe w pokojach. Okna PCV w całym obiekcie.

Na budynku zamontowane zostały solary. Woda z wodociągu gminnego. Przydomowa oczyszczalnia ścieków-  szambo. Na granicy działki  kanalizacja gminna.


 

Lokalizacja:


Wierzchucino to wieś w polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa, nad Morzem Bałtyckim. Wieś leży nad Bychowską Strugą na północno-zachodnim krańcu jeziora Żarnowieckiego przy drodze wojewódzkiej nr 213. Zabudowania miejscowości znajdują się w odległości 3 km od Bałtyku. Jezioro Żarnowieckie 4 km.

 

 

 

 

Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację !!! 

 

 

Charakterystyka:

Balkon: (Brak informacji), Umeblowanie: Tak, Elektryczność: Na działce, Gaz: Brak, Kanalizacja: Na granicy działki, Garaż: Brak, Woda: Na działce, Szambo: Tak, Ogrzewanie: (Nieznane),